14 Şubat hediyeleri

14 Şubat hediyeleri

Kış mevsiminin son günlerini yaşadığımız şubat ayının iç ısıtan en önemli özelliği 14 Şubat gibi aşk dolu bir güne sahiplik etmesidir. Sevgililerin ve eşlerin beraberliklerini tüm dünyada ortak bir günde kutlaması Şubat ayını bir anda yılın en sıcak, en sevgi dolu, en samimi aylarından biri haline getirir.

14 Şubat’a az bir süre kala ne hediye alacağım diye düşünüyorsanız aşağıdaki alternatifleri değerlendirmeniz işinizi kolaylaştıracaktır;

1.Teknolojik Hediyeler
Duygulardan ziyade mantık ve analitik zekayı kullanma üzerine evrimleşmiş kişiler için teknolojik ürünler her zaman ilgi çekici olmuştur. Yeni model bir cep telefonu, oyun konsolu, akıllı saat veya dizüstü bilgisayar gibi hediyeler aynısından hali hazırda 2 tanesine sahip olsa bile üçüncüye hayır demeyecekleri ve oldukça mutlu olacakları hediye seçeneklerindendir. Bu noktada sizi kısıtlayacak tek durum bütçe durumunuzdur.

2.El Yapımı Hediyeler
El emeği göz nuru hediyeler farklı ve özgün bir hediye vermek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bunun için el becerinizin gerçekten iyi olması gerekiyor, yaptığınız hediyeliğinizin ikiniz için bir anlam ifade ediyor olmalı. Yeni sevgililer veya ilk sevgililer günü hediyesi alacaklar için bu tarz bir uğraşa girişmek oldukça riskli bir alternatif olacaktır. Yine de şansını denemek isteyenler sevgiliye el yapımı hediye tercih edebilirler.

3. Tatlıyla Kalbini Çalmak
Kalbinizin gerçek sahibine unutamayacağı bir jest yapıp eşsiz bir Sevgililer Günü Hediyesi göndererek aşkınızı ilan etmek ister misiniz? Her yıl aynı parfümü hediye etmekten bıktıysanız veya evcil hayvan alırsam mutlu olur mu kararsızlığındaysanız, sizin için özenle hazırladığımız makaron ve pastalardan tercih ederek sevdiğinizi sandığınızdan daha mutlu edebilirsiniz. O’nu mutlu etmenin keyfini doyasıya yaşayın! Birbirinden güzel lezzetlerimize göz atmayı unutmayın.

14 Şubat hediyeleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü