Ananaslı Bademli Pasta Fiyatları

Ananaslı Bademli Pasta Fiyatları
Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Bazı tariflerde belli bir ısının üstünde ya da altında olması gerekse de cheesecake yapımı için kullanacağınız malzemelerin hepsinin oda sıcaklığında olması gerekmektedir. Malzemelerin yumuşak bir kıvamda olması kolayca çırpılmalarına yardımcı olacaktır. Malzemelerin en iyi şekilde karışması tatlınızı yaparken en önemli aşamalardan birini oluşturmaktadır. Fakat aynı zamanda çok fazla çırpılmaması gerektiğinden ötürü oda sıcaklığının altında kullanacağınız malzemeler fazla çırpmanıza neden olacağı için kıvamının tutturmakta size zorluk yaratabilir. Malzemelerin iyi karışması demek uzun süre çırpmanız anlamına gelmez. Bazı tarifler karışıma koyulan malzemelerin çok uzun süre çırpılması gerekiyor olsa da cheesecake için bu durum geçersizdir. Cheesecake ‘in en dikkat çekici yanlarından biri de pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasıdır. Yüzeyde oluşacak çatlaklar ise istediğiniz görünüm bozulucaktır. Çok fazla çırpılması yüzünden hava kabarcıkları olacaktır. Bu da cheesecake ‘in yüzeyinde çatlakların oluşmasına sebep olmaktadır. Bundan kaçınmak için malzemeler karıştığı anda çırpmayı da bırakmalısınız. Milano Cake olarak her zaman sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ananaslı Bademli Pasta Fiyatları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kelepçeli kalıbın kenar duvarlarını kaplamak için yağlı kağıtları kesin ve tabanı ve kenarları margarin sürerek yağlı kağıt ile kaplayınız. Sonra kalıbın alt tabanını su geçmemesini sağlamak için alüminyum folyo ile kaplayınız. Frambuazları yarım su bardağı şeker ve bir bardak su ile karıştırıp buzdolabında bekletin. Pasta tabanı için 2 paket tam buğday unlu bisküviyi rondodan geçiriniz. 125 gram eritilmiş tereyağı üzerine ekleyip rondodan bisküvilerle birlikte geçiriniz. Hazırlamış olduğunuz kalıba bisküvili karışımı bir spatula ya da bardak ile iyice bastırarak yayınız. Pürüzsüz bir yüzey yapın ve buzdolabında dinlendirin. Milano Cake olarak her zaman müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz.

Cheesecake kreması için 3 yumurta, 600 gram labne peynir, 1 su bardağı toz şekeri, 1 kutu sıvı krema, 1 limon kabuğu rendesi ve suyu, 1 paket vanilya, 1 yemek kaşığı dolusu nişastayı bir kaba alınız. Mikserle pürüssüz hale gelinceye kadar karıştırılır, buzdolabından çıkardığınız kalıba kremalı karışım dökülür, su ile dolu derin bir fırın tepsisinin içinde 25 dakika 180 derecede sonra 25-30 dakika 150 derece de pişiriniz. Daha sonra fırını kapatıp 1 saatte fırının içinde bekleyiniz. Bu şekilde cheesecake çatlamadan pişecektir. Cheesecake dışarda soğurken sosu hazırlayın. Frambuazları blender ile eziniz. Bir çay bardağı su ile 2 yemek kaşığı nişastayı bir kasede açınız. Tencere ekleyin ve kısık ateşte karıştırarak pişiriniz. Sos yoğun kıvama gelince bir paket vanilya ekleyin ve karıştırın ve soğumaya bırakınız. Sonra sosu cheesecake e döküp bir gece buzdolabında bekletiniz. Ve Frambuazlı Cheesecake ‘iniz hazır. Biz Milano Cake olarak şu tarife ek olarak ürünlerimizde kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Ananaslı Bademli Pasta Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

Menü