Ballı Cevizli Pasta Fiyatları

Ballı Cevizli Pasta Fiyatları hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Limonlu cheesecakekin tabanı için öncelikle bisküvileri ve fındığı robottan un gibi olana kadar geçiriniz. Fındıklı bisküvileri bir kaba alın ve üzerine eritilmiş tereyağını ekleyerek karıştırın. Kelepçeli kabın tabanına pişirme kağıdı koyduktan sonra kağıdın fazlasını keselim. Kalıbın tabanına kum haline gelmiş olan bisküvileri yerleştirip kaşıkla bastırınız. Kreması için karıştırma kabına labne peyniri alın ve mikser yardımı ile çırpınız. Sıvı kremayı da ekleyip çırpma işlemine devam ediniz. Sonrasında toz şeker, yumurta, un, vanilya, ve limon kabuğu rendesini ekleyerek tüm malzemeler karışasıya kadar çırpınız. Hazırladığınız kremayı bisküvilerin üzerine yerleştirip önceden ısıttığımız 160°C fırında alt üst fansız ayarda 1 saat kadar pişirmeye bırakılmalı. Pişerken çatlamaması için cheesecakekimizin yanına ısıya dayanıklı bir kap su konulmalı. Piştikten sonra fırının kapağı yarım açılarak 1 saat o şekilde dinlenmesini bekleyin. Biz Milano Cake olarak her zaman sizlere müşterilerimize önem vermekteyiz.

Ballı Cevizli Pasta Fiyatları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Biz Milano Cake olarak her zaman yaptığımız ürünler de kaliteli ürünler kullanmaktayız. Limon sosu için tencereye su, şeker, nişasta, ve limon suyunu ekleyerek çırpınız. Malzemeler karıştıktan sonra renk vermesi için zerdeçal ekleyin ve karıştırın. Zerdeçal herhangi bir tat vermez yalnızca rengini daha güzel bir hale getirir. Kişiye kalmış bir seçimdir isteyen kişiler kullanmadan da hazırlayabilir. Limon kabuğu ekleyip karıştırdıktan sonra sosunuzu pişmeye bırakın. Koyulaşan limonlu sosunuzun altını kapatın. Sonra soğumaya bırakınız. Bu soğuma aşamasında üzerinin kabuklanmaması için ara ara karıştırınız. Soğuyan sosu tatlının üzerine gezdiriniz ve tatlıyı 1 gece dinlenmeye bırakınız. Eğer vaktiniz az ise birkaç saatte dinlendirebilirsiniz. Tatlınız dinlendikten sonra kalıptan çıkarıp üzerini süsleyip son olarak kesip servis edebilirsiniz. Biz Milano Cake olarak her zaman temizlik konusundan çok dikkatli olmuşuzdur. Her zaman hijyenik ve temiz olmuşuzdur.

Ballı Cevizli Pasta Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü