Cafe Pastaları

Cafe Pastaları

Dünya üzerinde pasta ve pasta çeşitlerini sevmeyen yoktur. Pasta üretimi gün geçtikçe daha fazla kendini göstermekte ve birçok pasta üreticisi fabrika, kafe, özel organizasyon firmaları ve özellikle çalışan kadınlar daha fazla tercih etmektedir. Çocukların da güvenle yiyebileceği pastalar ile pastacılık sektörü bir adım daha atarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız bir Cafe pastaları imalatçısı olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İmalathanemiz tüm gerekli hijyen kurallarına uyarak pastaları üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır. Çikolatalı, meyveli, frambuazlı, birçok pastalar pastane vitrinlerini, cafe-restoranları, kafelerin vitrinlerini süslemektedir. Artık marketlerde de satışa sunulan cafe pastaları sadece yetişkinler değil çocuklar tarafından da sağlıkla ve tereddütsüz tüketilebilir. Cafe pasta çeşitlerimiz zengin ürün yelpazesine sahiptir.

Cheesecake

Mono pastalar

Sufle

Havuçlu kek

Tiramisu

Kare ve kalpli pastalar

Browni

Cheesecake yelpazemiz içinde olan ürünlerdir. Tüm Cafe Pastaları istekleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü