Cafe ve Pastane Ürünleri İzmit

Cafe ve Pastane Ürünleri İzmit

Cheesecake

Cheesecake, bir veya daha fazla katmandan oluşan bir tatlıdır. Ana ve en kalın katman, yumuşak, taze peynir (tipik olarak krem peynir veya ricotta), yumurta ve şeker karışımından oluşur. Alt tabaka varsa, genellikle ezilmiş kurabiyelerden (veya sindirim bisküvilerinden), graham krakerlerinden, hamur işlerinden, sünger kek veya bazen pandispanyadan yapılan bir kabuk veya tabandan oluşur. Pişirilebilir veya pişmemiş olabilir (genellikle buzdolabında).

Cheesecake genellikle şekerle tatlandırılır ve birçok farklı şekilde tatlandırılabilir. Peynir katmanına vanilya, baharat, limon, çikolata, balkabağı veya başka tatlar eklenerek tatlandırılabilir. Bitmiş turtaya meyve, çırpılmış krema, fındık, kurabiye, meyve sosu, çikolata şurubu veya diğer malzemelerle doldurularak ilave tatlar ve görsel çekicilik katılabilir.

San Sebastien Cheesecake

İspanya’da doğan ve San Sebastian şehrinde La Vina adlı bir restorandan çıkmış olan bu cheesecake “yanık cheesecake” olarak da anılıp biliniyor. Tabanı olmayan ve bu yüzden de damak tadımıza uyar mı endişesi yaratan fakat bir kez deneyimledikten sonra tadına doyulamayan lezizlikte bir pasta. Üstelik sadece birkaç malzeme ile hazırlanabilen, son derece pratik bir tarif oluşuyla da cezbediciliğini katlıyor.

Normal cheesecake’lerden farklı olarak, tabanının olmayışı haricinde fırındaki pişme derecesinin yüksekliği ile daha çabuk hazırlanan ve üzerinde koyu ve parlak renk bir kabuk oluşan, bu hafif yanık tadının da lezzetine lezzet katıyor.

Kocaeli İzmit’te bulunan firmamızdan daha bir çok ürün çeşidimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm Cafe ve Pastane Ürünleri ihtiyaçlarınız için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.
Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

Menü