Cafe ve Pastane Ürünleri Kocaeli

Cafe ve Pastane Ürünleri Kocaeli

Elmalı tart

Tart, üstü açık bir hamur işi tabanı üzerinde bir dolgudan oluşan pişmiş bir yiyecektir. Hamur işi genellikle kısa tart hamurudur. Bu yiyecek tatlı veya tuzlu olabilir. Ancak modern tartlar genellikle meyve tabanlıdır, bazen de koyu krema ile olabilir. “Tart”, “börek”, “kiş hamuru” ve “pasta” kategorilerinde yer alabilir.

Elmalı tart dünyada en popüler turtalardan biridir. Bir elmalı tart asıl unsuru elma ve hamurdur. Bunun üstüne ara sıra krema ya da dondurma koyulur veya çedar peyniri yanında servis edilmektedir.

Mozaik Pasta

Mozaik pasta (çikolata salamı, çikolatalı salam, piramit pasta adlarıyla da bilinen), kökeni Sicilya’ya dayanan, kakao ve bisküvinin yanı sıra tereyağ veya margarin, pudra şekeri veya toz şeker, süt, tercihe göre yumurta, vanilya, dövülmüş ceviz, hindistan cevizi, fındık, badem, portakal veya limon rendesi ve likör de ilave edilen tatlı. Hazırlaması tamamlandıktan sonra şekil alması için birkaç saat dondurucuda muhafaza edilmesi gereken bu pasta pişirilmez.

Kocaeli İzmit’te bulunan firmamızdan daha bir çok ürün çeşidimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm Makaron talepleriniz için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.
Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

Menü