Cheesecake fiyatları

Cheesecake fiyatları

Cheesecake kelime anlamı olarak peynirli kek demektir. Temel maddesi tuzlu bir besin olan peynirdir. Son dönemlerin en favori tatlılarındandır. Genellikle sade dolguyla yapılan cheesecake’ler üzerine eklenen jöleler ve soslarla lezzetlendiriliyor. Pek çoğumuz için şaşırtıcı olacak fakat cheesecake tarihi Antik Yunan’a kadar dayanan bir tatlıdır, Yunanistan’ın Samos adasından çıkmıştır. Bugün evrensel bir nitelik taşıyan bu lezzet dünyanın her yerinde farklı bir tarzda yapılıyor.

Yemek sonrası tatlı ve çay saatlerinde tüketebileceğiniz cheesecake’e kimse hayır diyemez. Sevilerek tüketilen Cheesecakeler cafe, restoran ve marketlerde satışa sunulmuştur. Lezzeti ile hayranlık uyandıran Cheesecakeler içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Cheesecake üretimlerimiz tüm sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Cheesecake üretimi gün geçtikçe daha fazlalaşmakta ve büyük cafe zincirlerinde, küçük işletmelerde ve gıda satılan büyük market raflarında yerini almaktadır. Tüm Cheesecake istekleriniz için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü