Çikolatalı Profiteröl Nereden Alınır

Çikolatalı Profiteröl Nereden Alınır

Profiterollü pastamız hazırlanırken çok özel ürünler kullanıyoruz. Kaliteli Malzemelerle ürettiğimiz Çikolatalı Profiteröl pasta krema ve çikolatanın mükkemel uyumu sayesinde harika bir lezzetir.

Tiramisu kahve  ile tatlandırılan özel kreması ve kahve süslenmesi ile bütünleşen bir lezzettir. Donuk hale getirip donuk pasta olarak sunumu  yapılır. İşletmemizde özel olarak hazırlanır. Yaklaşık iki iç gün içerisinde tüketilmesi gerekir.

Çikolatalı Profiteröl Nereden Alınır Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizde de Çikolatalı Profiteröl Nereden Alınır Fiyatları mevcuttur dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Tiramisu Fiyatları Pastacılık sektörü,her geçen gün kendini geliştirip yepyenı lezzetleri sunmaya devam ediyor.

Özellikle işçilik maliyetleride her geçen gün artmakta ve çalışma hayatının nedeniyle vakit sıkıntısı çeken bir sektördür. Kafe  pastane işletme market ve diğer gıda satış yerlerinde  satılan donuk pastaların muhhafaza edilmesi için -18 derece civarında soğukluk gerekir. Ve bu pastalar 1 yıla kadar muhafaza edilebilir derecededir. Böylelikle donuk pastanın ömrü uzatılır ve tazeliğin korunması devam eder .

Web sitemizde de Çikolatalı Profiteröl Nereden Alınır mevcuttur dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

Pasta çeşitlerimiz

  • Kadayıflı Cevizli Pasta
  • Ananaslı Bademli Pasta
  • Fıstık Bahçesi
  • Fıstıklı Pasta
  • Devil’s My Black
  • Kara Orman Meyveli Pasta
  • Orman Meyveli Pasta
  • Mozaik Pasta
  • Siyah Çikolatalı Profiteröllü Pasta
  • Ballı Cevizli pastalarımız mevcuttur

 

Çikolatalı Profiteröl Nereden Alınır Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Cheesecake’in Zamanda Yolculuğu

Tüm dünyaya yayılan bu lezzetin çıkış noktası, meşhur cheesecake pastanelerinden dolayı Amerika olarak bilinse de aslında tam olarak öyle değil.

Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan’ın Samos adasından çıkmış olan bu tatlı o zamandan beri serüvenine devam ediyor. Çıkışıyla ilgili net bir tarih verilmese de ilk tarifin 236 yılında ortaya çıktığına ve 4 bin sene önce yenildiğine inanılıyor.

Yunanlılar cheesecake’i hem enerji kaynağı olarak olimpiyat sporcularına yedirmişler hem de düğün pastası olarak hazırlamışlar.

Cheesecake günümüzdekinin aksine, geçmişte oldukça basit bir tarife sahipmiş.

İlk önce peynirler sürülebilecek bir kıvama getirilene kadar ezilir ardından tatlandırıcı olarak içerisine bal ilave edilirmiş. Daha sonra da un ve kepekli unlar iyice karıştırılır ve kalıplarda pişirilirmiş.

Ortası epeyce yumuşak, altı ve üstü de yanık halde servis ediliyor. Bazı şefler bu kekin İspanya’dan daha çok Türkiye’de tutmasının sebebini ise özellikle yanık oluşu itibariyle tadının fırın sütlacı andırmasına yoruyor.

Cheesecake Çeşitleri Nelerdir?

Gastronominin gelişmesiyle beraber pastacılıkta epeyce yol kat etti.Bunda elbette ürün çeşitliliğinin katkısı büyük. Cheseecake de bu gelişimle beraber menülerde daha sık karşımıza çıkar vaziyette.

Tam da bu noktada belirtmek gerekir ki cheesecake pek çok tatlıya göre daha uzun süre muhafaza edilebilir. Uzun süre saklanabilmesi pek tabii pek çok fırının, kafenin işini kolaylaştırır bir özellik.

O yüzdendir ki bu gün kafeler de çeşit çeşit cheescake var.

Bunlardan bir kaçını sayıca olursak hemen her kafede bulabileceğiniz limonlu, frambuazlı cheescake çeşitlerini ve karşımıza sık çıkmasada mutlaka denenmesi gereken kahveli, yaban mersinli ve kestaneli cheesecake çeşitlerini örnek olarak verebilir.

Cheesecake’in Raf Ömrü Ne Kadar Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan fıstıklı pasta satan yerler

Milano Cake olarak fıstıklı pasta yapımı için tüm kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmiş olup ortaya  harika bi lezzet sunulmuştur. İçerisinde çikolata,krema,pandispanya ve kaliteli fıstık parçalarımız bulunmaktadır. İşlerimizi son derece titizlikle halletmekteyiz

 

 

Menü