Dondurulmuş Cheesecake

Dondurulmuş Cheesecake

Donuk Cheesecake, yapıldığı günün tazeliğini koruduğu ve her mevsim meyvesinin de rahatlıkla kullanılarak yenebildiği pastalardır. Günümüzde birçok özel organizasyon firmaları, pastane, kafeler vb. firma donuk pasta imalatından yararlanarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Ayrıca otellerde veya yemekhanelerde de catering pastalarımız sıkça tercih edilmektedir.

Frambuazlı, limonlu, portakallı, oreolu ya da çikolatalı hazırlanan enfes cheecake’lere kimse hayır diyemez. Sevilerek tüketilen Cheesecakeler cafe, restoran ve marketlerde satışa sunulmuştur. Lezzeti ile hayranlık uyandıran Cheesecakeler içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Cheesecake üretimlerimiz tüm sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Herkes pasta yapabilir ancak, pastayı sanat eserine dönüştürmek Milano Cake & Cafenin, konusunda uzman kadrosunun ellerinden geçer.

Cheesecake üretimi gün geçtikçe daha fazlalaşmakta ve büyük cafe zincirlerinde, küçük işletmelerde ve gıda satılan büyük market raflarında yerini almaktadır.

Cheesecake imalathanelerinde taze olarak üretilerek -40 derecede şoklanmış Cheesecakeler -18 derece depolarda stoklanır. Ürünlerin hiçbirinde katkı maddesi ya da domuzdan kullanılabilecek hiçbir ürün maddesi ya da alkol kullanılmaz. En taze haliyle şoklanan ürünler, çözdürüp tüketene kadar yapıldığı gününü tazeliğini korur. Hızlı dondurma işleminden geçen ürünlerin besin değerleri ilk günkü seviyede korunur. Kimyasal koruyucu kullanmadan yapılan bu doğal saklama yönetimi sadece ürünün tazeliğini ve lezzetini korumakla kalmaz, aynı zamanda mikroorganizmaların çoğalmasını da engeller.

Dondurulmuş Cheesecake denince birçok kişinin aklına sağlıksız, güvensiz ürünler gelmektedir. Ancak bu ürünlerin içinde hiçbir katkı maddesi yoktur ve en güvenli besinlerdir. Hücre zarı çatlatılmadan yapılan dondurma işlemi sayesinde ürünler besin değerini kaybetmeden kalırlar.

Dondurulmuş Cheesecakei gönül rahatlığıyla tüketebilir, çocuklarınıza da yedirebilirsiniz.

Tüm Cheesecake istekleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü