Donuk Cheesecake

Donuk Cheesecake

Ülkemizde gastronominin gelişmesiyle beraber pastacılıkta önemli değişimler yaşandı. Cheesecake’i de tatmayanımız ya da evde denemeyenimiz yoktur. Cheesecake, bir veya daha fazla katmandan oluşan bir tatlıdır. Ana ve en kalın katman, yumuşak, taze peynir, yumurta ve şeker karışımından oluşur. Alt tabaka varsa, genellikle ezilmiş kurabiyelerden, graham krakerlerinden, hamur işlerinden, sünger kek veya bazen pandispanyadan yapılan bir kabuk veya tabandan oluşur.

Frambuazlı, limonlu, portakallı, oreolu ya da çikolatalı hazırlanan enfes cheecake’lere kimse hayır diyemez. Sevilerek tüketilen Cheesecakeler cafe, restoran ve marketlerde satışa sunulmuştur. Lezzeti ile hayranlık uyandıran Cheesecakeler içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Cheesecake üretimlerimiz tüm sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Herkes pasta yapabilir ancak, pastayı sanat eserine dönüştürmek Milano Cake & Cafenin, konusunda uzman kadrosunun ellerinden geçer.

Cheesecake üretimi gün geçtikçe daha fazlalaşmakta ve büyük cafe zincirlerinde, küçük işletmelerde ve gıda satılan büyük market raflarında yerini almaktadır.

• Yiyecekler -18 derecede dondurulduğu sürece maya, bakteri, küf gibi çeşitli mikroorganizmaların üremesini engeller.
• Ancak -18 derecede dondurulan ürünler, 1 saat buzdolabının +4 kısmında çözüldükten sonra diğer tüm pastalar gibi 4 gün içinde tüketilmelidir.
• Dondurulmuş ürünün tazeliği ve sağlanan uygun şartlar sayesinde besinlerin vitamin değeri, rengi ve tadı korunmuş olur.

Dondurulmuş ürünler denince birçok kişinin aklına sağlıksız, güvensiz ürünler gelmektedir. Ancak bu ürünlerin içinde hiçbir katkı maddesi yoktur ve en güvenli besinlerdir. Hücre zarı çatlatılmadan yapılan dondurma işlemi sayesinde ürünler besin değerini kaybetmeden kalırlar.

Donuk pastayı gönül rahatlığıyla tüketebilir, çocuklarınıza da yedirebilirsiniz.

Tüm Cheesecake istekleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

 

Menü