Donuk pasta fabrikaları

Donuk pastanın ilgi görmesi ile birlikte pasta sektörü daha lezzetli ve sağlıklı ürünleri her mevsim pasta severlerle buluşturmaya devam etmektedir. Donuk pasta sayesinde sevdiğimiz lezzetleri, istediğimiz zaman çözdürüp ailemiz ve sevdiklerimizle beraber rahatça tüketme imkanına sahip oluyoruz.

Dondurma işlemi, tüm dünyada gıdaların uzun süreyle korunabileceği en çok kullanılan yöntem olarak kabul edilmektedir. Dondurma işleminin hızı ve teknolojisi sayesinde, katkı maddesi kullanmadan ürünlerin tadı ve tazeliği uzun süre korunmaktadır.

Donuk pasta üretimi gün geçtikçe artmakta olup birçok kafe, özel organizasyon firmaları ve çalışan kadınlar daha fazla tercih etmektedir. Çocuklarınızında güvenle tüketebileceği donuk pasta çeşitleri ile pastacılık sektörü kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Kocaeli Kartepe’de bulunan firmamız ile bir donuk pasta üreticisi olarak müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutmaktayız. İmalathanemizde gerekli tüm hijyen kurallarına uyularak pastalarımızı üretmekte ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktayız.

Ürünlerimiz hakkında sohbet etmek isterseniz hemen bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü