Donuk pasta nereden alınır?

Donuk pasta nereden alınır?

Birçok organizasyon firması, cafe zincirleri, cafe-restoranlar, oteller, kahve zincirleri donuk pastayı toptan sipariş ederler. Böylece daha ekonomik şekilde donuk pasta alarak tüketiciye sunarlar. Donuk pasta sayesinde hem daha lezzetli hem daha sağlıklı ürünler tüketmiş olursunuz.

Taze ürünler zamanla besin değerlerini kaybetmekte ve görünüş olarak da oldukça değişmeye başlarlar. Renkleri solmaya başlar. Donuk pasta ürünlerinde böyle bir problemle karşılaşılmaz. İmalathanemizde ürettiğimiz donuk pasta ürünlerinde doğal malzemeler kullanılarak hiçbir katkı maddesine yer verilmez. Türk Gıda Kodeksi standartlarında üretilen ürünlerimizde kaliteyi ve lezzeti aynı anda bulursunuz. Profesyonel ve konusunda tecrübeli pasta usta ve şeflerimizin hünerli ellerinden çıkan pastalar uygun koşullarda şoklanarak depolara gönderilir ve en son tüketiciyle bulaşana kadar -18 derecelik depolarda saklanır.

Ürünlerimiz %100 doğal malzemelerden üretilmekte ve insan sağlığını tehdit edecek hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Tüm donuk pasta ihtiyaçlarınız için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü