Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Milano Cake olarak toptan Pastane ve Kafe ürünlerini aynı zamanda ise makaron ve Endüstriyel & Catering ürünlerini size sunarız. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Milano cake olarak ürünlerimiz şunlardır
Pasta çeşitlerimiz
Kadayıflı Cevizli Pasta
Ananaslı Bademli Pasta
Fıstık Bahçesi
Fıstıklı Pasta
Devil’s My Black
Kara Orman Meyveli Pasta
Orman Meyveli Pasta
Mozaik Pasta

daha fazla ürünlerimiz olup bunları sizlere sunmaktayız. Pastacılık sektörü , her geçen gün kendini geliştirip yepyeni lezzetleri sunmaya devam ediyor. Kafeler İçin Makaron Satan Yerler Toptan Kaliteli Makaron Nereden Alınır?
Özellikle işçilik maliyetleride her geçen gün artmakta ve çalışma hayatının nedeniyle vakit sıkıntısı çeken bir sektördür. Kafe pastane işletme market ve diğer gıda satış yerlerinde satılan donuk pastaların muhafaza edilmesi için -18 derece civarında soğukluk gerekir. Ve bu pastalar 1 yıla kadar muhafaza edilebilir derecededir. Böylelikle donuk pastanın ömrü uzatılır ve tazeliğin korunması devam eder .
Web sitemizde de donuk pasta ürünlerimiz mevcuttur dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.
Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları
Milano Cake olarak Donuk Pasta yapımı için tüm kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmiş olup ortaya harika bir lezzet sunulmuştur. İşlerimizi son derece titizlikle halletmekteyiz . Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz . Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları
Milano Cake olarak makaronlarımızın yapımı için tüm kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmiş olup ortaya harika bir lezzet sunulmuştur. İşlerimizi son derece titizlikle halletmekteyiz Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz
makaron Fransız mutfağına özgü bir lezzet olup günümüze kadar devamlılığını sürdürmektedir. Makaronun içinde beze kısmına arası ceviz, fındık, badem, ve gül yaprağı bulunmaktadır krema ile dolgu şeker ve yumurta akı ile hazırlanan beze “kapak” şeklindedir.

Restoranlar için Toptan Havuçlu Kek Satan Yerler
Milano Cake olarak HAVUÇLU KEK yapımı için tüm kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmiş olup ortaya harika bi lezzet sunulmuştur. İşlerimizi son derece titizlikle halletmekteyiz. Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz

Havuçlu kek kek hamurunun içine havuç eklenen pasta ve keke verilen addır .Kekin içine ceviz veya krem peynir kullanılması gerekir. Bazen kek hamuruna kuruyemiş ve tarçında eklenir. İşletmemizde özel olarak hazırlanır ve size iletilir.

San Sebastian Satan Yerler
Milano Cake olarak Sebastian Cheesecake yapımı için tüm kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmiş olup ortaya harika bir lezzet sunulmuştur. İşlerimizi son derece titizlikle halletmekteyiz.
Gastronominin gelişmesiyle beraber pastacılıkta epeyce yol kat etti. Bunda elbette ürün çeşitliliğinin katkısı büyük. Cheseecake de bu gelişimle beraber menülerde daha sık karşımıza çıkar vaziyette.
Tam da bu noktada belirtmek gerekir ki cheesecake pek çok tatlıya göre daha uzun süre muhafaza edilebilir. Uzun süre saklanabilmesi pek tabii pek çok fırının, kafenin işini kolaylaştırır bir özellik.
O yüzdendir ki bu gün kafeler de çeşit çeşit cheescake var.
Bunlardan bir kaçını sayıca olursak hemen her kafede bulabileceğiniz limonlu, frambuazlı cheescake çeşitlerini ve karşımıza sık çıkmasada mutlaka denenmesi gereken kahveli, yaban mersinli ve kestaneli cheesecake çeşitlerini örnek olarak verebilir.
Sebastian Cheesecake
Bazi cheesecakeler sossuz servis edilir Sebastian Cheesecake gibi. Diğer cheesecakelerden ayıran özellik ise tabanının olmayışı ve orta kısmının akışkan ve soğutulmadan servis edilmesidir. Diğer cheesecakelerde taban ya krakerlerden ya da kurabiyeden yapılır. Ayrıca san sebastian’ın pişme süresi diğerlerine göre daha fazla olup üzeri ise yakılır ve ağızda hafif yanık bir tat oluşumunu sağlar.

Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz

Menü