Edirne Toptan Donuk Pasta Çeşitleri

Edirne Toptan Donuk Pasta Çeşitleri

Dünya’da yaygınlaşmakta ve ülkemizde de giderek popülaritesi artan donuk pasta üretimi ve tüketimi yaygınlaşmaktadır. Ayrıca çoğu market ve kafe zincirlerinde fazlaca artmıştır. Tamamen katkısız olan bu tatlı çeşidimiz ev hanımları içinde ayrıca kolaylık sağlamaktadır. Bir çok çeşitliliğe sahip olan donuk pastaları sitemizden bakıp sipariş verebilirsiniz. Tazelik olarak her gün üretim yapan firmamız sizlere tazelik ve tat konusunda ayrıcalık yaratmaktadır. Gelen müşterilerinizi, yada misafirlerinizi bir çok donuk pasta çeşitlerimizle memnun edebilirsiniz. Ayrıca çalışan bireyler için akşam yemekten sonra aperatif bir şekilde çıkartıp yiyebilirsiniz. Tazeliğini her gün korumakta olan fabrikamızda her geçen gün üretim kapasitemizi arttırıyoruz. Hiçbir katkı maddesi bulunmayan bu gıdalar firmamız tarafından uygun koşullarda üretilip dağıtımı yapılanmaktadır.

Cheescake, mono pastalar, tiramisu, kek ve muffin, yaş pastalar, sufleler gibi bir çok tatlı çeşitlerimiz de mevcuttur. Elbette bu kurallar göre saklanan ve çözdürülen ürünler daha lezzetli ve sağlıklı olmaktadır. Alınan dondurulmuş ürünler ambalajlarında saklanmaktadır. Aldığınız donuk pasta ürünleri -18 derece saklanmalıdır. Ayrıca ürünlerin oda sıcaklığında değil de +4 derece çözülmesi uygun görülmektedir. Düğün salonlarında bile yaygınlıkta kullanılan donuk pasta üretimimiz güvenilirliğini sürdürmektedir. Tazelik olarak hiçbir şekilde güvensizlik yaratmayacak olan firmamız size bu konuda güvence vermektedir. Müşterilerinizin memnuniyeti bizlerinde memnuniyetidir. Sizlerin başarısı bizlerin başarısını da etkilemekte olan tatlı çeşitlerimizle sitemizden alışveriş yapabilirisiniz. Ayrıca En taze haliyle şoklanan ürünler, çözdürülüp kullanılana kadar ilk günkü tazeliğini korur. Hızlı dondurma işleminden sonra geçen ürünlerin besin değerleri ilk günkü seviyede korumaktadır.

Kimyasal hiçbir koruyucu kullanmadan yapılan bu doğal saklama yönetimi sadece ürünün tazeliğini ve lezzetini korumakla kalmaz, aynı zamanda mikroorganizmaların çoğalmasını da engellemektedir. Maliyetlerinizi kısaltan, yüzlerce malzeme almaya gerek duyulmayan, işçilik maliyetine son veren bir tatlı çeşididir.

Tüm ürünlerimize olan ihtiyacınız için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

hakkında Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Edirne Toptan Donuk Pasta Çeşitleri

Menü