Endüstriyel Frambuazlı Mono Satan Firmalar

Endüstriyel Frambuazlı Mono Satan Firmalar hakkında detaylı bilgiler öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Dünya üzerinde pasta ve pasta çeşitlerini sevmeyen yoktur. Pasta üretimi gün geçtikçe daha fazla kendini göstermekte ve birçok pasta üreticisi fabrika, kafe, özel organizasyon firmaları ve özellikle çalışan kadınlar daha fazla tercih etmektedir. Çocukların da güvenle yiyebileceği pastalar ile pastacılık sektörü bir adım daha atarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız bir Cafe pastaları imalatçısı olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İmalathanemiz tüm gerekli hijyen kurallarına uyarak pastaları üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır. Çikolatalı, meyveli, frambuazlı, birçok pastalar pastane vitrinlerini, cafe-restoranları, kafelerin vitrinlerini süslemektedir. Artık marketlerde de satışa sunulan cafe pastaları sadece yetişkinler değil çocuklar tarafından da sağlıkla ve tereddütsüz tüketilebilir. Cafe pasta çeşitlerimiz zengin ürün yelpazesine sahiptir.

Endüstriyel Frambuazlı Mono Satan Firmalar

Cheesecake

Mono pastalar

Sufle

Havuçlu kek

Tiramisu

Kare ve kalpli pastalar

Browni

Yunanistan’ın Samos adasından çıkmış olan bu tatlı o zamandan beri serüvenine devam ediyor. Çıkışıyla ilgili net bir tarih verilmese de ilk tarifin 236 yılında ortaya çıktığına ve 4 bin sene önce yenildiğine inanılıyor. Gastronominin gelişmesiyle beraber pastacılıkta epeyce yol kat etti. Bunda elbette ürün çeşitliliğinin katkısı büyük. Cheseecake de bu gelişimle beraber menülerde daha sık karşımıza çıkar vaziyette.

Tam da bu noktada belirtmek gerekir ki cheesecake pek çok tatlıya göre daha uzun süre muhafaza edilebilir. Uzun süre saklanabilmesi pek tabii pek çok fırının, kafenin işini kolaylaştırır bir özellik.

Biz Milano Cake olarak her zaman yaptığımız ürünler de kaliteli ürünler kullanmaktayız. Limon sosu için tencereye su, şeker, nişasta, ve limon suyunu ekleyerek çırpınız. Malzemeler karıştıktan sonra renk vermesi için zerdeçal ekleyin ve karıştırın. Zerdeçal herhangi bir tat vermez yalnızca rengini daha güzel bir hale getirir. Kişiye kalmış bir seçimdir isteyen kişiler kullanmadan da hazırlayabilir. Limon kabuğu ekleyip karıştırdıktan sonra sosunuzu pişmeye bırakın. Koyulaşan limonlu sosunuzun altını kapatın. Sonra soğumaya bırakınız. Bu soğuma aşamasında üzerinin kabuklanmaması için ara ara karıştırınız. Soğuyan sosu tatlının üzerine gezdiriniz ve tatlıyı 1 gece dinlenmeye bırakınız. Eğer vaktiniz az ise birkaç saatte dinlendirebilirsiniz. Tatlınız dinlendikten sonra kalıptan çıkarıp üzerini süsleyip son olarak kesip servis edebilirsiniz. Biz Milano Cake olarak her zaman temizlik konusundan çok dikkatli olmuşuzdur. Her zaman hijyenik ve temiz olmuşuzdur.

Endüstriyel Frambuazlı Mono Satan Firmalar Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz

Menü