Endüstriyel Pasta Satışı Yapan Firmalar

Endüstriyel Pasta Satışı Yapan Firmalar

MİLANO CAKE olarak en kaliteli ve muazzam şekilde üretmekteyiz. Şeflerimizin Kullandığı harika ürünler ve Şeflerimizin deneyim ve lezzetiyle birleşerek ürettiğimiz tatlılar adeta bir şaheserdir. Düğünleriniz, Kafeleriniz, Restoranlarınız için en iyi lezzetleri MİLANO CAKE Olarak üretmekteyiz. Ürünlerimiz Türkiye’nin her bir köşesine ulaşmakta olup herkesin bu lezzetleri tatmasını sağlamaktayız. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan iletişim kısmına tıklayıp anında sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Donup pasta yapımını kısaca özetlicek olursak pastacılık sektöründe işçilik maliyeti artmakla birlikte aynı kalite olan ürünler birçok pasta üreticisi tarafından donuk pasta olarak üretime geçmiştir.

Endüstriyel Pasta Satışı Yapan Firmalar

Pastacılık çok eski medeniyetlerden kalma ve sürekli kendini geliştiren bir sektördür pastacılık tarihinin ilk başladığı zaman 13 yüzyılda Avrupa kültürüyle karşımıza çıkmaktadır. Eski tarihlerde ise insanlar bugün bildiğimiz pastalardan daha farklı şekilde ekmek ve bal kullanılarak tatlandırılması sonucu pastacılığa ilk adım atılmıştır. Fransa’da ki zengin ailelerin yiyebildiği hatta pasta yapılması için özel olarak işe aldığı kişilerin işlerini kaybedince Fransa’nın pastacılığın gelişip artmasına katkı sağlamaktadır. En büyük pastacılık gelişimi ise 18 yüzyıl da vatel’in çeşitli pasta kalıplarının kullanılması dışın da kremşantiyi bulmasıyla geliştirilmektedir.

Donuk pasta firmaları günümüzde artış göstermesi ile birlikte sevilerek tüketilen donuk pastalar Kafeler ’de restoranlarda ve marketlerde hatta düğünlerde satışa sunulmuştur. Lezzetleriyle ve sıkça tercih edilmeleri ile bilinen donuk pastalar Hem kafelerde müşterilerinizin hem de düğünlerde misafirlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. Gerekli olan koşullarda yerine getirilmesi ile birlikte pastadaki şefler tarafından üretilen bu lezzet donuk pasta adını aldıktan sonra kontrol edilmeye devam edilir. Gerek saklaması gerek de dağıtım aşaması teker teker incelenip tüketiciye en son şekilde uygulanması sağlanmaktadır.

Kafelerde ve restoranlarda kahve ve çayların yanında sıkça tüketilen olmazsa olmaz leziz donuk pastaların tazeliği hem müşteriler hem de firma açısından çok önemlidir. Bayat pasta yemek hiç kimse tarafından tercih edilmese de bazı yerlerin müşterilere bayat pasta sattığı görülmektedir. Tam olarak bu durumlarla karşılaşmasını engellemek için hızla gelişen donuk pasta sektörü bayat olan pastaların derdine son vermektedir. -35 derecede dondurulan bu pastalar için en uygun saklama koşulu -18 derecedir. Aksi durumda pasta da içindeki malzemelerden dolayı bozulma meydana gelir.  Pastanın çözülmesinin ardından tüketilmesini de ve tekrar dondurulmasını da tavsiye etmekteyiz. En iyi ve en kaliteli donuk pasta satışı yaparak rakiplerimizin önüne geçiyor her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak en lezzetli pastayı yapmayı amaçlıyoruzdur.

Endüstriyel Pasta Satışı Yapan Firmalar Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz

Menü