Hediye Makaron Kutusu

Hediye Makaron Kutusu

Son zamanların en meşhur tatlıları, beş çaylarında masamızdan eksik etmediğimiz Makaron’un adı İtalyanca’daki maccarone ya da maccherone kelimesinden geliyor.

Makaron satan yerler günümüzde artış göstermektedir. Sevilerek tüketilen Makaronlar cafe, restoran ve marketlerde satışa sunulmuştur. Lezzeti ile hayranlık uyandıran Makaronların içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Makaron üretimi tüm sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Gerekli koşulların yerine getirilmesi ile birlikte şefler tarafından üretilen makaronlar üretildikten sonra da kontrol edilmeye devam eder. Gerek saklama gerekse dağıtım aşamaları teker teker incelenerek tüketiciye en uygun şekilde ulaşması sağlanmaktadır.

Özellikle büyük kafelerde, işletmelerde, marketlerde ve diğer gıda satış yerlerinde satılan makaronlar, alkol ya da zararlı kimyasallar içermeden hazırlanır. Ürünlerimiz doğal malzemelerden üretilmekte ve insan sağlığını tehdit edecek hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

14 Şubat hediyeleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü