İstanbul Toptan Donuk Pasta Fiyatları

İstanbul Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Donuk pasta üretimi zaman ilerlerken daha fazla yaygınlaşmakta ve büyük kafe zincirlerinde, küçük işletmelerde ve gıda satılan büyük market raflarında yerini almaktadır. Pasta imalathanelerinde taze olarak üretilerek – 35 derece de dondurulmuş pastalar -18 derece depolarda stoklanmaktadır. Ürünlerin hiçbirinde katkı maddesi ya da domuzdan kullanılabilecek hiçbir ürün maddesi ya da alkol kullanılmamaktadır.

Günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlayan donuk pasta imalatı, gıda mühendislerinin kontrolünde olmaktadır. Türk gıda kodeksine uygun şekilde üretilir ve depolanmaktadır. Yirmi dört saat boyunca kontrol altında tutulan pastalar, her türlü depolama, saklama ve dağıtım aşamalarında kontrol edilmektedir.

Dondurulmuş pastalar, Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde üretilip dağıtımı yapılmaktadır. İçinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan bu gıdalar, dondurulmuş pasta firmaları tarafından uygun koşullarda üretilerek depolanıp ve dağıtımı yapılmaktadır. içinde katkı maddesi bulunmadığı için ebeveynler gönül rahatlığıyla çocuklarına sunabilir. Özellikle çalışan ebeveynler büyük yardımcısı olan donuk pasta, donuk pasta çeşitleri içinde cheescake, mono pastalar, tiramisu, kek ve muffin, yaş pastalar, sufleler bulunmaktadır.

Donuk Pasta Çeşitleri

Bu güzel ürünlerin saklama koşulları ve çözdürme kuralları vardır. Bu kurallara göre saklanan ve çözdürülen ürünler daha fazla lezzetli ve sağlıklı bulunmaktadır. Günümüz piyasasında donuk pastaların üretim firmaları fazlalaştığı için müşterilerin toptan alacağı zaman çok iyi araştırma yapıp almaları gerekir. Kaliteliği ve tazeliği olmayan pastaların yenmesi müşterilerinizi sizden uzaklaştırabilir. Ayrıca alınmış olan ürünler ambalajında ve -18 derecede saklanmalıdır. Son kullanma tarihine dikkat edilir ve ürünlerin oda sıcaklığında değil de +4 derecede çözülmesi gerekmektedir.

Bir çok çalışan ebeveynlerin çocukları için donuk pasta kurtarıcı bir tatlı niteliğindedir. Özel gülerinizde istediğin donuk pasta çeşitlerden çıkartabilirsiniz. Pasta tariflerini kullanarak sipariş verebilir ve istediğiniz günde kapınızda hazır olmasını sağlayabilirsiniz.  Hiçbir zahmete girmeden dondurulmuş pasta üreticisi büyük firmaların tariflerinden yararlanarak sipariş edebilir ve dondurulmuş pasta markalarını kullanarak sevdiğiniz kişilere muhteşem pastalardan ikram edebilir tadım yaptırabilirsiniz.

Tüm ürünlerimize olan ihtiyacınız için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

İstanbul Toptan Donuk Pasta Fiyatları

hakkında Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü