İstanbul Toptan Düğün Pastası Çeşitleri

İstanbul Toptan Düğün Pastası Çeşitleri

Donuk pasta günümüzde fazlalaşmakta ve büyük cafe zincirlerinde yer almaktadır. Fakat küçük işletmelerde ve gıda satılan büyük market raflarında da yerini korumaktadır. Pasta imalathanelerinde taze olarak üretilerek -35 derecede şoklamış pastalar -18 derece depolarda stoklanmaktır. Ürünlerin hiçbirinde katı maddesi ya da domuz vb. hiçbir ürün maddesi ya da alkol kullanılmamaktadır. Donuk pasta üretimi çeşitliliğini korumaktadır. Bir çok çeşitliliğe sahip olan donuk pastaları sitemizden bakıp, sipariş verebilirsiniz. Ayrıca toplu donuk pasta üretimimiz, zincir marketler, cafe, restoran gibi yerlere de mevcuttur. Tazeliğini her gün koruyan, fabrikamızda her gün üretken bir şekilde siz müşterilerimize sunulmaktadır. İçinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan bu gıdalar firmamız tarafından uygun koşullarda üretilerek depolanıp dağıtımı yapılmaktadır.

Çalışan bireyler için büyük yardımcı olan donuk pasta çeşitleri içinde cheescake, mono pastalar, tiramisu, kek ve muffin, yaş pastalar, sufleler bulunmaktadır. Elbette bu güzel ürünlerin saklama koşulları ve çözdürme kuralları vardır. Bu kurallara göre saklanan ve çözdürülen ürünler daha lezzetli ve sağlıklı olmaktadır. Alınan dondurulmuş ürünler ambalajlarında saklanır. Aldığınız donuk pasta ürünleri -18 derecede saklanmalıdır. Ayrıca ürünlerin oda sıcaklığında değil de +4 derecede çözülmesi uygundur.

Donuk pasta çeşitleri hep tazedir. En taze haliyle şoklanan ürünler, çözdürülüp kullanılana kadar ilk günkü tazeliğini korur. Hızlı dondurma işleminden geçen ürünlerin besin değerleri ilk günkü seviyede korunurken, taze tüketilen ürünler üretildikleri andan itibaren hem besin değerini hem de lezzetini kaybetmeye başlar. Kimyasal hiçbir koruyucu kullanmadan yapılan bu doğal saklama yönetimi sadece ürünün tazeliğini ve lezzetini korumakla kalmaz, aynı zamanda mikroorganizmaların çoğalmasını da engeller. Standart ürün sağlama problemine son. Ürün firesine son. Yüzlerce çeşit malzeme satın almaya son. İşçilik maliyetine son. Daha büyük m2’ye son. Yüzlerce çeşit malzeme depolamaya son. Her gün farklı lezzette üretilen ürünlere son.

Tüm ürünlerimize olan ihtiyacınız için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

İstanbul Toptan Düğün Pastası Çeşitleri

hakkında Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü