Kocaeli donuk pasta firmaları

Kocaeli donuk pasta firmaları

Donuk pasta üretimi sürekli olarak artmakta ve büyük cafe zincirlerinde, küçük işletmelerde ve gıda satılan büyük market raflarında yerini almaktadır. Pasta imalathanelerinde taze olarak üretilerek -40 derecede şoklanmış pastalar -18 derece depolarda stoklanır. Ürünlerimizin hiçbirinde katkı maddesi ya da domuzdan kullanılabilecek hiçbir ürün maddesi kullanılmaz.

Dondurulmuş pastalarımız, Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde yapılmaktadır. İçinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan pastalar, Milano Cake & Cafe firmamız tarafından uygun koşullarda üretilerek depolanır ve dağıtımı yapılır. İçinde katkı maddesi bulunmadığı için çocuklar için de oldukça uygundur.

-Alınan dondurulmuş ürünler ambalajında saklanmalıdır.
-Aldığınız dondurulmuş ürün -18 derecede saklanmalıdır.
-Dondurulmuş ürünler derin dondurucuda -18 derecede son kullanma tarihine kadar saklanabilir.
-Ürünlerin +4 derecede çözülmesi gerekir.

Kocaeli Kartepe’de bulunan firmamız ile bir donuk pasta üreticisi olarak müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutmaktayız. İmalathanemizde gerekli tüm hijyen kurallarına uyularak pastalarımızı üretmekte ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktayız.

Tüm Donuk Pasta istekleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü