Kocaeli Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Kocaeli Toptan Donuk Pasta Fiyatları öğrenmek için doğru yerdesiniz

Pastacılık sektörü kendini yıllar geçtikçe çok iyi bir şekilde geliştiren bir sektördür.

Pastacılıkta yenilik arayışı farklı tatlar farklı lezzetler üretmeye çalışırken, diğer yandan ise pastaların uzun süreli nasıl saklanacağı konusunda da bir arayıştadır. Donuk pasta üretimi bu anlamda çok kendini geliştirmiş ve son noktalardan biri olmuştur. Bu teknoloji ile pastalarımız dilediğimiz süre içerisin de lezzet kaybı olunmadan kolayca muhafaza edilebilir.

Kocaeli Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Donuk pasta aslında pastaların daha uzun süre korunmasını sağlayan özel bir dondurna yöntemine verilen addır. Normal pasta üretimi yapıldıktan hemen sonra ise -40 derece de pastaya şok yöntemi verilerek donuk hale getirilir. Böylece pastalar hem uzun süre saklanabilir hem de hiç bozulmadan uzak mesafelere gönderilebilir.  Şoklanıp gönderilen pasta uzun süre bozulmaması içinse -18 derece de korunur.

Donuk pasta çeşitleri ise hemen hemen her çeşit pasta da yapılmaktadır.

Donuk pasta çeşitlerine örnek olarak ise

Fıstıklı  pasta

Orman meyveli pasta

Tiramisu

Mozaik pasta

Ve daha fazlası Milano Cake de mevcuttur.

Toptan Donuk Pasta Fiyatları

fiyatları pastanın türüne göre belirlenir. Her pastada farklı malzeme kullanımı yapılır buna göre içerdiği malzeme ve yapım maliyetine bakılarak fiyat verilmektedir.

Milano Cake olarak toptan Pastane ve Kafe ürünlerini aynı zamanda ise makaron ve Endüstriyel & Catering ürünlerini size sunarız. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Milano cake olarak ürünlerimiz şunlardır
Pasta çeşitlerimiz
Kadayıflı Cevizli Pasta
Ananaslı Bademli Pasta
Fıstık Bahçesi
Fıstıklı Pasta
Devil’s My Black
Kara Orman Meyveli Pasta
daha fazla ürünlerimiz olup bunları sizlere sunmaktayız. Pastacılık sektörü , her geçen gün kendini geliştirip yepyeni lezzetleri sunmaya devam ediyor. Toptan Makaron Satan Yerler
Özellikle işçilik maliyetleri de her geçen gün artmakta ve çalışma hayatının nedeniyle vakit sıkıntısı çeken bir sektördür. Kafe pastane işletme market ve diğer gıda satış yerlerinde satılan donuk pastaların muhafaza edilmesi için -18 derece civarında soğukluk gerekir. Ve bu pastalar 1 yıla kadar muhafaza edilebilir derecededir. Böylelikle donuk pastanın ömrü uzatılır Web sitemizde de donuk pasta ürünlerimiz mevcuttur dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.
Düğünler İçin Toptan Donuk Pasta Fiyatları
Milano Cake olarak Donuk Pasta yapımı için tüm kullanılan malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmiş olup ortaya harika bir lezzet sunulmuştur. İşlerimizi son derece titizlikle halletmekteyiz.

Kocaeli Toptan Donuk Pasta Fiyatları  Daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kısmına girerek veya takip ederek bilgi alabilirsiniz.

 

Menü