Leziz San Sebastian Fiyatları

Leziz San Sebastian Fiyatları  öğrenmek için doğru yerdesiniz.

San Sebastian Cheesecake MİLANO CAKE olarak en kaliteli ve muazzam şekilde üretmekteyiz. Şeflerimizin Kullandığı harika ürünler ve Şeflerimizin deneyim ve lezzetiyle birleşerek ürettiğimiz tatlılar adeta bir şaheserdir. Düğünleriniz, Kafeleriniz, Restoranlarınız için en iyi lezzetleri MİLANO CAKE Olarak üretmekteyiz. Ürünlerimiz Türkiye’nin her bir köşesine ulaşmakta olup herkesin bu lezzetleri tatmasını sağlamaktayız. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan iletişim kısmına tıklayıp anında sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Leziz San Sebastian Fiyatları

Cheesecake yapılış aşaması ise genel olarak bisküvileri ve fındığı robottan un gibi olana kadar geçiriniz. Fındıklı bisküvileri bir kaba alın ve üzerine eritilmiş tereyağını ekleyerek karıştırın. Kelepçeli kabın tabanına pişirme kağıdı koyduktan sonra kağıdın fazlasını keselim. Kalıbın tabanına kum haline gelmiş olan bisküvileri yerleştirip kaşıkla bastırınız. Kreması için karıştırma kabına krem peyniri alın ve Mikser yardımı ile çırpınız. Sıvı kremayı da ekleyip çırpma işlemine devam ediniz. Sonrasında toz şeker, yumurta, un, vanilya, ve limon kabuğu rendesini ekleyerek tüm malzemeler karışasıya kadar çırpınız. Hazırladığınız kremayı bisküvilerin üzerine yerleştirip önceden ısıttığımız 160°C fırında alt üst Fansız ayarda 1 saat kadar pişirmeye bırakılmalı. Pişerken çatlamaması için cheesecakekimizin yanına ısıya dayanıklı bir kap su konulmalı. Piştikten sonra fırının kapağı yarım açılarak 1 saat o şekilde dinlenmesini bekleyin. Biz Milano Cake olarak her zaman sizlere müşterilerimize önem vermekteyiz.

Toptan San Sebastian Cheesecake Satan Yerler   Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pastacılıkta yenilik arayışı farklı tatlar farklı lezzetler üretmeye çalışırken, diğer yandan ise pastaların uzun süreli nasıl saklanacağı konusunda da bir arayıştadır. Donuk pasta üretimi bu anlamda çok kendini geliştirmiş ve son noktalardan biri olmuştur. Bu teknoloji ile pastalarımız dilediğimiz süre içerisin de lezzet kaybı olunmadan kolayca muhafaza edilebilir.

Milano Cake olarak toptan Pastane ve Kafe ürünlerini aynı zamanda ise makaron ve Endüstriyel & Catering ürünlerini size sunarız. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Milano cake olarak ürünlerimiz şunlardır
Pasta çeşitlerimiz
Kadayıflı Cevizli Pasta
Ananaslı Bademli Pasta
Fıstık Bahçesi
Fıstıklı Pasta
Devil’s My Black
Kara Orman Meyveli Pasta
daha fazla ürünlerimiz olup bunları sizlere sunmaktayız.

Leziz San Sebastian Fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü