Makaron Bayilik

Makaron Bayilik

Bir iş yerini sıfırdan başlayarak kurmak zordur, zaman ve tecrübe ister. Marka tescili, dekorasyon, ürün tedariği yada üretimi, markalaşma süreci bulunmakta tüm bu uzun süreci tamamlamaktansa, girişimciler markanın bilirliğinden ve tecrübesinden faydalanmak için bayilik almayı tercih ederler.

Bayilik aldığınız zaman, üretimden çok üretilen ürünün satış kısmıyla ilgileniyorsunuz. Tüm ürünlerimiz Milano Cake & Cafe tarafından üretilip uygun koşullarda size ulaştırılıyor.

Görüntüsü ile cezbederken lezzetiyle de damaklarda eşsiz tatlar bırakan makaron ilk kez İtalya’da yapılmaya başlar. Ancak tarifinin Fransa’dan tüm dünyaya yayılması sebebiyle bir Fransız lezzeti olarak bilinir. Kafelerde, pastanelerde, evlerde sık sık rastladığımız makaronlar, kutlamalarda da masalardaki yerini almaya başladığı görülür.

Milano Cake & Cafe, konusunda uzman kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak birbirinden lezzetli makaronlar hazırlar. İmalathanemizde ürettiğimiz makaron ürünlerinde doğal malzemeler kullanılarak hiçbir katkı maddesine yer verilmez. Makaronun ilgi görmesi ile birlikte daha lezzetli ve sağlıklı ürünleri her mevsim makaron severlerle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Kocaeli Kartepe’de bulunan firmamız ile bir Makaron üreticisi olarak müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutmaktayız. İmalathanemizde gerekli tüm hijyen kurallarına uyularak Makaronlarımızı üretmekte ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktayız.

Makaron Bayilik için,  bayilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü