Makaron Franchising

Makaron Franchising

Ülkemizde sıkça tüketilen makaron, görüntüsü ile ilgi çekerken, lezzetiyle de damaklarda eşsiz tatlar bırakır. Bir makaron yapmak için iki ana yöntem vardır; “Fransız” yöntemi ve “İtalyan” yöntemi. İkisi arasındaki fark, kremanın yapılma şeklidir.

Makaron firmaları, Makaron franchising sayesinde günümüzde artış göstermektedir. Sevilerek tüketilen makaronlar cafe, restoran ve marketlerde satışa sunulmuştur. Lezzeti ile hayranlık uyandıran makaronların içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Makaron üretimi tüm sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Gerekli koşulların yerine getirilmesi ile birlikte şefler tarafından üretilen Makaronlar üretildikten sonra da kontrol edilmeye devam eder. Gerek saklama gerekse dağıtım aşamaları teker teker incelenerek tüketiciye en uygun şekilde ulaşması sağlanmaktadır.

Milano Cake & Cafe, konusunda uzman kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak sizin ve sevdikleriniz için birbirinden lezzetli makaronlar hazırlar. Özel kutuları ile sunulan makaron çeşitleri Milano Cake & Cafe’de sizin için özenle hazırlanır. Franchising aldığınız zaman, üretimden çok üretilen ürünün satış kısmıyla ilgileniyorsunuz. Tüm ürünlerimiz Milano Cake & Cafe tarafından üretilip uygun koşullarda size ulaştırılıyor.

Milano Cake & Cafe olarak sektörümüzdeki güncel gelişmeleri takip edip, yenilikleri ürünlerimize ve işletme sistemimize yansıtıyoruz. Makaron franchising hakkında detaylı görüşme için bayilik başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü