Makaron Üreticileri

Makaron Üreticileri

Her yaştan insanın severek tükettiği Makaron çeşitlerine talebin artmasıyla normal olarak Makaron üretimi de artmıştır. Adını Paris’ten tüm Dünya’ya duyuran makaron eşsiz görüntüsüyle iştah açıyor.

İmalathanemizde ürettiğimiz makaron ürünlerinde doğal malzemeler kullanılarak hiçbir katkı maddesine yer verilmez. Türk Gıda Kodeksi standartlarında üretilen ürünlerimizde kaliteyi ve lezzeti aynı anda bulursunuz. Profesyonel ve konusunda tecrübeli usta ve şeflerimizin hünerli ellerinden çıkan makaronlar uygun koşullarda saklanır. Gıda malzemelerinde çeşitli mikroorganizmaların oluşmaması adına doğru koşullarda üretimi ve saklanması önemlidir.

Kocaeli Kartepe’de bulunan firmamız ile bir Makaron Üreticileri olarak müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutmaktayız. İmalathanemizde gerekli tüm hijyen kurallarına uyularak Makaronlarımızı üretmekte ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktayız.

Ürünlerimiz hakkında sohbet etmek isterseniz hemen bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Tüm donuk pasta ihtiyaçlarınız için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü