Market pastaları toplu şipariş

Market pastaları toplu şipariş

Donuk pasta, yapıldığı günün tazeliğini koruduğu ve her mevsim meyvesinin de rahatlıkla kullanılarak yenebildiği pastalardır. Günümüzde birçok özel organizasyon firmaları, pastane, kafeler vb. firma donuk pasta imalatından yararlanarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Ayrıca otellerde veya yemekhanelerde de catering pastalarımız sıkça tercih edilmektedir.

Pastacılık sektörünün en önemli ayağı ise toplu satıştır. Özellikle pastaneler, kahve zincirleri, cafe-restoranlar, oteller, büyük marketler, toptan alış yaparlar. Gün geçtikte artan dondurulmuş pasta talebi ise üreticilerin dikkatini çekmeye başlamış ve bu yönde çalışmalarını geliştirerek toptan donuk pasta satışlarını geliştirmeye başlamışlardır.

Dondurulmuş pasta sevkiyat aşamasına gelmeden önce birçok aşamadan geçer. Ürünlerde kullanılacak malzemeden pastaların üretimine, üretiminden şoklanması ve depolarda saklanmasına kadar birçok işlem yapılmalı ve ürünler en iyi ve sağlıklı koşullarda istenilen yere ulaştırılmalıdır.

Donuk pasta üreticisi olarak ürettiğimiz tüm pastalar -40 derecede şoklandıktan sonra depolarda saklanır. Depo saklama koşulları ise -18 derecedir. -18 derecenin altında ya da çok üstünde olan ürünler zarar görür ve besin değerlerini kaybederler. Bu yüzden üretim aşamasında en önemli nokta ürünlerin şoklanması ve saklama koşullarıdır.

Donuk pastalar alındıktan sonra muhakkak saklama koşullarına uyulmalıdır. Bu koşullara uyulmadan saklanan donuk pastalar daha sonradan hem lezzet bakımından bozulmaya başlar hem de besin değerini ve tazeliğini kaybeder.

• Evde donuk pasta saklama koşulları -18 derecedir.
• Çözülme esnasında +4 derecede 3-4 saat içinde olmalı ve yaklaşık 2-3 gün içinde tüketilmelidir.
• Büyük market ve cafe-restoranlar, oteller, büyük küçük işletmeler yine -18 derecede saklamalıdır.

Tüm Market pastaları toplu ihtiyaçlarınız için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.
Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü