Toptan Cheesecake

Toptan Cheesecake

Bir tatlının içinde peynir kullanmak ise bazı yöresel tatlarda görülse de genellikle alışılmış bir uygulama değildir. Peynir, Türk mutfağında çoğu zaman kahvaltıda, atıştırmalıkların hazırlanmasında kullanılır. Ama dünyada da hızla yayılan bir lezzet olan cheesecake, Türkiye’de de pastanelerde, kafelerde ve restoranlarda tercih edilir hâle geldi.

Cheesecake’ler, yapımında kullanılan malzemelere ve üzerine dökülen sosa göre farklılık gösterir ama değiştirilemeyecek tek bir malzeme vardır, o da peynirdir. Farklı soslar ve malzemeler ile içeriği ve görseli değiştirilebilir.

Doğal malzemelerle katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan ürünlerimizin saklama süresi derin dondurucuda 6 ay, buzdolabında ise 4 gündür. Derin dondurucudan çıkartılan ürünler oda sıcaklığında 60 dakikada, buzdolabında ise 180 dakikada çözülüp servise hazır hale gelmektedir.

Restoran, cafe, zincir marketlerden oluşan müşterilerimize ürün çeşitliliğimizle hizmet veriyoruz. Kalite ve değer prensiplerimizin mükemmel karışımıyla ev yapımı lezzetinde cheesecakeler üretiyoruz.

Tüm cheesecake talepleriniz için Trendyol, Hepsi Burada, N11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü