Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Toptan Donuk Pasta Fiyatları

Donuk pasta almanın birçok avantajı vardır. İçinde katkı maddesi bulundurmaz. Uzun süre dayanıklıdır. Çözüldükten sonra ilk günkü tazeliğini ve besin değerini korur. Donuk pastaların 1 yıl saklama süresi vardır. Üretim aşamasında -40 derecede şoklanır ve -18 derecede saklanır. +4 derecede 3-4 saat içinde çözülme süresi verilir. Ürünlerin besin değerini kaybetmemesi için hücre zarını çatlatmadan dondurma işlemi yapılmalıdır. Dondurulmuş olduğu için içinde mikroorganizma, bakteri, küf gibi durumları oluşturmaz. Ancak çözündükten sonra kısa sürede tüketilmelidir.

Müşterilerimizin donuk pasta ihtiyaç ve beklentilerini hızlı bir şekilde, hatasız ve zamanında karşılamak temel kurallarımızdandır.
Şimdiye kadar yaptığımız ürünlerimizin kusursuzluğu müşterilerimizle olan ilişkilerimizde devamlılığı beraberinde getirmiştir. Birçok müşterimizin donuk pasta konusundaki gereksinimlerini bizden karşılamaları sözlerimizin teminatı niteliğindedir.

Kocaeli Kartepe’de bulunan firmamız ile bir donuk pasta üreticisi olarak müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutmaktayız. İmalathanemizde gerekli tüm hijyen kurallarına uyularak pastalarımızı üretmekte ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktayız.

Donuk Pasta istekleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü