Toptan Donuk Pasta

Toptan Donuk Pasta

Dondurulmuş gıda denildiğinde aklınıza sağlıksız besin maddeleri gelebilir. Ancak gıda malzemeleri soğuk zincir şartlarına uygun koşullarda muhafaza edilirse ilk günkü tazeliğini koruyacağı bilinmelidir. Bu sebeple son zamanlarda marketlerin dondurucularında gördüğünüz Donuk Pastalar için sağlıksız diye düşünerek almakta tereddüt etmenize gerek yoktur. -40 derecede şoklanıp, -18 derecede saklanan pastalarımızda küf, bakteri üremesi gibi bir olumsuzluk gelişmez. Fakat donuk ürünler çözüldükten kısa süre sonra tüketilmelidir. Yani pastaneden aldığınız yaş pastayı buzdolabınızda muhafaza ederek 3-5 günde tüketebilirsiniz. Ancak donuk pastalar çözüldüğünde tüketilmesi önerilmektedir.

Gün geçtikçe donuk pastaya artan ilgi ile birlikte birçok market, restoran, cafe gibi yerlerde satışı yapılmaktadır. En önemli bölüm ise toptan satışıdır. Donuk Pasta firmamız ise bu talepleri karşılamaktadır. Dolayısıyla kaliteli bir markanın ürünlerini tercih ederek sektörünüzde ün salmak isterseniz, Milano Cake & Cafe ile tanışma vaktinizin geldiğini belirtebiliriz. Web sitemizi inceleyerek sizler için özenle hazırladığımız ürünlerimize göz gezdirebilir, talebe göre sipariş oluşturabilirsiniz.

Kocaeli Kartepe’de bulunan firmamız ile bir donuk pasta üreticisi olarak müşterilerimizin mutluluğunu ön planda tutmaktayız. İmalathanemizde gerekli tüm hijyen kurallarına uyularak pastalarımızı üretmekte ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla sunmaktayız.

Toptan Donuk Pasta istekleriniz için TrendyolHepsi BuradaN11 , Çiçek Sepeti online mağazalarımızdan hızlıca sipariş verebilir. Bu benzersiz lezzetleri keşfe çıkabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü