Uygun Fiyatlı Toptan Ananaslı Bademli Pasta Satışı

Uygun Fiyatlı Toptan Ananaslı Bademli Pasta Satışı

Pastacılık sektörü kendini yıllar geçtikçe çok iyi bir şekilde geliştiren bir sektördür.

Pastacılıkta yenilik arayışı farklı tatlar farklı lezzetler üretmeye çalışırken, diğer yandan ise pastaların uzun süreli nasıl saklanacağı konusunda da bir arayıştadır. Donuk pasta üretimi bu anlamda çok kendini geliştirmiş ve son noktalardan biri olmuştur. Bu teknoloji ile pastalarımız dilediğimiz süre içerisin de lezzet kaybı olunmadan kolayca muhafaza edilebilir.

Donuk pasta aslında pastaların daha uzun süre korunmasını sağlayan özel bir dondurma yöntemine verilen addır. Normal pasta üretimi yapıldıktan hemen sonra ise -40 derece de pastaya şok yöntemi verilerek donuk hale getirilir. Böylece pastalar hem uzun süre saklanabilir hem de hiç bozulmadan uzak mesafelere gönderilebilir.  Şoklanıp gönderilen pasta uzun süre bozulmaması içinse -18 derece de korunur.

Donuk pasta çeşitleri ise hemen hemen her çeşit pasta da yapılmaktadır.

Dilerseniz ananaslı pastalarımız hakkında tarif verelim öncelikle yapmanız gereken kalıbınızın tabanına pişirme kağıdı serin veya margarin ya da tereyağıyla birlikte tepsinizi yağlayın ardından fırını 160 °C ayarlayın.

Uygun Fiyatlı Toptan Ananaslı Bademli Pasta Satışı

Hamurun hazırlanışı

1 su bardağı una 1 poşet kabartma tozu koyun ardından bunları kaba alıp karıştırın üstüne de 3 yumurta, 1 çay bardağı toz şeker ve 1 poşet şekerli margarini ilave edin ve ayrı bir kap çıkarın mikserde bunları yüksek derece çırpın 75 gr tereyağı ilavesi edip 1 dakika boyunca da çırpmaya devam edin. Dilerseniz elinizle de bundan sonra çırpabilirsiniz bunları hallettikten sonra ise fırına verin.

Fırına verme işlemi hallolur

O sırada kuvertürün hazırlanış aşamasına geçelim beyaz çikolatanızı eritin ve eriyen kuvertürün içine yeşil jel renklendirici ilave edip karıştıralım orta derece de kaynadıktan sonra çırpıcı ile çırpalım ve 1 dk daha pişirelim . Ocaktan aldıktan sonra da kremayı bir çırpma kabına alalım. Mikser ile 2 dakika daha çırpalım ve karıştırarak soğumaya bırakalım.

Soğuyan kekleri ikiye ayırıp enlemesine kesin. Bir kekin üst katını ters çevirip tabağa alalım hazırladığınız kremamızın bir kısmını alıp üzerine sürelim. Küp şeklinde kesilmiş olan keke ananas ve badem serpiştirin bu şekilde işlemi tekrarlayın. Badem ve ananas koyarak pastayı hazırlayın. Pastayı dinlendirdikten sonra kendinize göre süsleyip servise hazır hale getirebilirsiniz. Ya da Milano cake olarak biz size hazırlayıp enfes lezzetimizin ve bağımlısı olmanız sözünü veriyoruz

 Uygun Fiyatlı Toptan Ananaslı Bademli Pasta Satışı hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz

Menü